„Premier“ lyga: teisėjų padedamas „Manchester United“ sutriuškino „Liverpool“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje vyko dvikova tarp „Manchester United“ ir „Liverpool“. Namuose žaidęs Mančesterio klubai šventė užtikrintą pergalę 3:0. Tiesa, vienas iš įvarčių buvo įmuštas iš nuošalės.
Juanas Mata, Robinas van Persie ir Wayne'as Rooney
Juanas Mata, Robinas van Persie ir Wayne'as Rooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje žaidimą kontroliavo „Liverpool“ futbolininkai, kurie buvo sukūrę kelias progas pasižymėti, tačiau įvarčio taip ir neįmušė. Tuo greitai pasinaudojo „Manchester United“. 12-ąją minutę po meistriško Antonio Valencia perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Wayne'as Rooney.

40-ąją minutę Juano Matos įvartis po Robino van Persie perdavimo buvo įskaitytas, kai šoninis teisėjas neužfiksavo gana akivaizdžios nuošalės.

71-ąją minutę J.Mata atsidėkojo R.van Persie, kai po ispano perdavimo olandas užtikrino „Manchester United“ pergalę.

„Liverpool“ su 21 tašku išlieka devintoje lygos lentelės pozicijoje. „Manchester United“ su 31 tašku rikiuojasi trečias.