-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Premier“ lyga: Samuelio Eto'o šou nepaliko vilčių „Manchester United“ klubui

Sekmadienį buvo žaidžiami Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo susitikimai. Londono „Chelsea“ ekipa 3:1 nepasigailėjo „Manchester United“ ekipos. Įspūdingą pasirodymą surengė net tris įvarčius įmušęs Samuelis Eto'o.
Samuel Eto'o
Samuel Eto'o / „Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho treniruojami Londono „Chelsea“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje nepaliko jokių vilčių titulą ginančiam „Manchester United“ klubui.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtu „raudonųjų velnių“ spaudimu, tačiau svečiams iš jo nieko išpešti nepavyko ir žaidimas ilgainiui išsilygino.

Netrukus vienos iš „Chelsea“ atakų metu 17-ąją min. puolėjas Samuelis Eto'o smūgiavo į vartus iš vidutinio nuotolio ir kamuolys po rikošeto įskriejo į vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas tapo 2:0. Po Gary Cahillo perdavimo iš krašto vėl pasižymėjo S.Eto'o – 45-ąją min.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat, kaip baigėsi pirmasis – S.Eto'o įvarčiu. 49-ąją minutę rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Artėjant rungtynių pabaigai po Philo Joneso smūgio vietoje ir laiku atsidūrė Javieras Hernandezas, kuris 78-ąją min. sušvelnino rezultatą 1:3.

Tačiau realesnių vilčių pakovoti bent dėl taško Davido Moyeso auklėtiniai neturėjo – „Chelsea“ komanda kontroliavo žaidimo eigą.

Uoga ant torto tapo jau per teisėjo pridėtą laiką parodyta raudona kortelė. Ja buvo nubaustas Mančesterio  gynėjas Nemanja Vidičius.

Pasibaigus šiam turui lyderių trejetas atrodo taip pat – pirmoje vietoje žengia „Arsenal“, o už jų taško skirtumu rikiuojasi „Manchester City“ bei „Chelsea“ ekipos.