„Premier“ lyga: „Tottenham“ per pridėtą laiką išplėšė pergalę, „Stoke“ sutriuškino „Aston Villa“ ekipą

„Tottenham“ – „Southampton“
„Scanpix“ nuotr. / „Tottenham“ – „Southampton“
0

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos paskutinės dvejos turo rungtynės. Londone vykusiose rungtynėse „Tottenham Hotspur“ klubas pačioje rungtynių pabaigoje 3:2 nugalėjo „Southampton“ ekipą. Kitose rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė „Aston Villa“.

Pirmieji į priekį šiose rungtynėse išsiveržė „Southampton“ futbolininkai. 19-ąją minutę pasižymėjo Jay Rodriguezas. Vos po dešimties minučių persvarą padvigubino Adamas Lallana ir „Tottenham“ atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje.

Pirmąjį „Tottenham“ įvartį 31-ąją minutę įmušė Christianas Eriksenas. Antrojo kėlinio pradžioje tas pats futbolininkas išlygino rezultatą. Antrąją pridėto laiko minutę  Gylfi Sigurdssonas įmušė įvartį į „Southampton“ vartus ir išplėšė savo ekipai pergalę.

Po šios pergalės „Tottenham“ pakilo į penktąją vietą čempionate. „Southampton“ liko devintoje vietoje,

Kitose rungtynėse „Aston Villa“ savo žiūrovų akivaizdoje patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 1:4 prieš „Stoke City“ vienuolikę.