„Premier“ lyga: trys Diego Costos įvarčiai leido „Chelsea“ tapti vienvalde lydere

Anglijos „Premier“ lygos lyderiu po septynerių šeštadienį sužaistų rungtynių tapo Londono „Chelsea“ klubas, namuose 4:2 (1:1) sutriuškinęs „Swansea City“. Kitose rungtynėse pergales taip pat šventė „Southampton“, „Leicester“ ir Liverpulio „Everton“.
Diego Costa
Diego Costa / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po 9 taškus iki šeštadienio turėjusių ir tarpusavyje žaidusių „Chelsea“ ir „Swansea“ dvikovoje įvarčius mušė tik „Mėlynųjų“ žaidėjai.

Pirmasis pasižymėjo Jasonas Terry, tačiau jis įsimušė į savus vartus (11 min.). Paskutinę kėlinio minutę taiklus Diego Costos smūgis rezultatą sušvelnino.

Ispanas 56 ir 67 minutės įmušė dar du įvarčius, o „Gulbių“ triuškinimą baigė komandos naujokas Loicas Remy, pasižymėjęs 81 min.

Rungtynių pabaigoje Jonjo Shelvey (86 min.) dar sušvelnino rezultatą.