„Premier“ lygoje burtininkas Sergio Aguero įmušė 5 įvarčius

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo užfiksuota neįtikėtina „Manchester City“ ekipos pergalė. Mančesterio klubas 6:1 sumindė „Newcastle“, penkis įvarčių įmušė Sergio Aguero.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Scanpix“/AP nuotr.

Puolėjas penkis įvarčius įmušė vos per 20 minučių ir sudorojo „Newcastle“ komandos gynybą.

18-ąją minutę būtent „Newcastle“ ekipa išsiveržė į priekį po Aleksandro Mitrovičiaus įvarčio, tačiau baigiantis pirmajam kėliniui Sergio Aguero išlygino rezultatą.

Po pertraukos jis vienas po kito susmeigė dar keturis įvarčius ir užtikrino šeimininkams pergalę. Kevinas De Bruyne taip pat pridėjo vieną įvartį.

Mančesterio ekipa su 17 taškų pirmauja čempionate, tačiau tiek pat turi ir rungtynėmis mažiau sužaidęs „Manchester United“ klubas. „Newcastle“ su 4 taškais užima paskutinę vietą.

Tašką iškovojo Giedriaus Arlauskio „Watford“ ekipa, kuri sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Bournemouth“ futbolininkais.

Glennas Murray išvedė šeimininkus į priekį pirmajame kėlinyje, tačiau rezultatą spėjo išlyginti Odionas Ighalo.

„Bournemouth“ turėjo progą laimėti rungtynes, kai prie 11 metrų linijos stojo G.Murray, tačiau futbolininkas neįmušė baudinio.

Giedrius Arlauskis rungtynes praleido ant atsarginių suolo.

Kiti rezultatai:

„Crystal Palace“ – „West Brom“ 2:0

„Aston Villa“ – „Stoke City“ 0:1

„Norwich“ – „Leicester City“ 1:2

„Sunderland“ – „West Ham“ 2:2

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius