„Premier“ lygoje pergales išplėšė „Southampton“ bei „Aston Villa“

Kiek neįprastai, antradienį, prasidėjo 28-asis Anglijos futbolo čempionato turas. Šį vakarą sirgaliai išvydo tris dvikovas.
Christianas Benteke
Christianas Benteke / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

Pirmąją pergalę už Birmingemo „Aston Villa“ vairo iškovojo naujasis strategas Timas Sherwoodas. Jo vadovaujama ekipa namie pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „West Brom“ ir bent laikinai pakilo virš iškritimo zonos ribos.

Šeimininkai į priekį išsiveržė pirmajame kėlinyje, kai po Christiano Benteke perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Gabrielis Agbonlahoras, tačiau sužaidus pusę antrosios mačo dalies rezultatą išlygino Saido Berahino. Atrodė, jog apylygus susitikimas pasibaigs lygiosiomis, bet daugiau smūgiavusiems „Villa“ futbolininkams pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, kuri realizavo jau minėtasis Benteke.

Kitame mače susitiko turnyrinės lentelės kaimynai „Hull City“ bei „Sunderland“. Abiems ekipoms pavyko pasižymėti po kartą, taigi, galutinis rezultatas – 1:1. Įvarčių autoriumi Hullo komandos gretose tapo Dame N'Doye, svečių ekipoje tiksliu smūgiu pasižymėjo Jackas Rodwellas.

Laukiamiausiose vakaro rungtynėse susitiko dėl vietos UEFA Čempionų lygoje kovojantys „Southampton“ futbolininkai ir pastaruoju metu neblogą sportinę formą rodanti Londono „Crystal Palace“ vienuolikė.

Tris taškus dvikovai artėjant į pabaigą sugebėjo iškovoti namie žaidę favoritai – „šventiesiems“ pergalę 83-ąją minutę užtikrino ne kartą šį sezoną jau blizgėjęs Sadio Mane.

Ronaldo Koemano auklėtiniai dabar pakilo į penktąją vietą, tačiau pozicija žemiau atsidūręs „Liverpool“ savo 28-ojo turo susitikimo dar nežaidė.