Pretendentas į Anglijos čempiono titulą „Arsenal“ klubas prarado svarbius taškus (kiti rezultatai)

Anglijos „Premier” lygoje šeštadienį buvo pradėtas žaisti 29-asis turas. Pergalės namuose iškovoti nesugebėjo Londono „Arsenal” ekipa,kuri lygiosiomis 0-0 sužaidė su „Sunderland”.
Londono futbolininkai mačą baigė lygiosiomis
Londono futbolininkai mačą baigė lygiosiomis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Šis dvejų taškų praradimas „Gunners” ekipai yra gan didelis nuostolis kovoje dėl čempionų titulo, mat „Manchester United” rytoj savo atotrūkį gali padidinti iki septynių taškų.

Tuo tarpu Londono „Fulham” ekipa iškovojo sunkią pergalę prieš „Blackburn” futbolininkus rezultatu 3–2. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Damienas Duffas, o vieną, tačiau pergalingą nuo vienuolikos metrų atžymos pridėjo Bobby Zamora. Svečių gretose kamuolį į priešininkų vartus siuntė Grantas Hanley ir Davidas Hoilettas.

Tokiu pat rezultatu pergalę namuose šventė ir „Bolton” ekipa. Pastaroji palaužė Birmingemo „Aston Villa” futbolininkus, kurie jau buvo ėmę demonstruoti puikią formą, tačiau ši nesėkmė vėl gali pakenkti jų rezultatams.

Svarbius tris taškus iškovojo Liverpulio „Everton” vienuolikė. Ji svečiuose po nelengvos kovos 1–2 privertė pasiduoti „Newcastle” žaidėjus.

Visi rezultatai:

„Arsenal” 0 – 0 „Sunderland”

„Fulham” 3 – 2 „Blackburn”

37' [1 – 0] Damien Duff
45' [1 – 1] Grant Hanley
59' [2 – 1] Damien Duff
66' [2 – 2] David Hoilett
89' [3 – 2] Bobby Zamora (11 m.)

„Bolton” 3 – 2 „Aston Villa”

15' [0 – 1] Darren Bent
45' [1 – 1] Gary Cahill
64' [1 – 2] Marc Albrighton
75' [2 – 2] Gary Cahill
86' [3 – 2] Ivan Klasnic
70' Ashley Young („Aston Villa”)

„Newcastle” 1 – 2 „Everton”

23' [1 – 0] Leon Best
31' [1 – 1] Leon Osman
36' [1 – 2] Phil Jagielka

„West Ham” 3 – 0 „Stoke City”

21' [1 – 0] Demba Ba
29' [2 – 0] Manuel da Costa
83' [3 – 0] Thomas Hitzlsperger