„Primera“ lyderė „Barcelona“ iškovojo eilinę pergalę – sutriuškinta „Celta“

Antradienio vakarą sužaistos dvejos Ispanijos „Primera“ čempionato 11-ojo rato rungtynės, po kurių dar labiau turnyrinės lentelės viršūnėje įsitvirtino „Barcelona“ klubas.
Alexis Sanchezas
Alexis Sanchezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Katalonai išvykoje 3:0 (1:0) įveikė Vigo „Celta“ ekipą ir su 31 tašku iš 33-ejų galimų nuo artimiausios priešininkės Madrido „Atletico“ atsiplėšė 4 taškais. Tiesa, pastarieji savo 11-ojo turo susitikimo dar nežaidė.

Po šeštadienį vykusio „El Clasico“ katalonų treneris Gerardo Martino leido pailsėti keliEms didžiausią krūvį gaunantiems futbolininkams: Gerardas Pique mačui registruotas nebuvo, ant atsarginių žaidėjų suolelio liko Xavi ir Neymaras, o Andresas Iniesta rungtyniavo tik 20 minučių.

Pirmąjį įvartį „Primeros“ lyderiams puikią formą demonstruojantis Alexis Sanchezas pelnė jau 9-ąją minutę, tačiau pirmajame kėlinyje daugiau taiklių smūgių nebebuvo.

Po pertraukos 48 min. kamuolį į savus vartus nukreipė „Celta“ vartininkas Joelis, o galutinį tašką mače 54 min. padėjo Cescas Fabregasas.

Tai buvo šeštasis Vigo futbolininkų pralaimėjimas, po kurio jie atsidūrė visai šalia iškritimo iš „La Ligos“ zonos – 16-oje vietoje.

Antrose vakaro rungtynėse Barselonos „Espanyol“ ekipa ir „Malaga“ išsiskyrė taikiai – 0:0.