„Primera“ lyga: „Barcelona“ iškovojo šeštą pergalę iš eilės

Antradienį buvo sužaistos ketverios aukščiausios Ispanijos lygos rungtynės. Svarbiausias dienos susitikimas įvyko tarp „Barcelona“ ir „Real Sociedad“ klubų. Barselonos futbolininkai laimėjo 4:1 ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį jau 5-ąją minutę įmušė Neymaras. Tai buvo praktiškai pirmoji „Barcelona“ ataka šiose rungtynėse, kurią sėkmingai užbaigė brazilas. Tai buvo jo pirmasis įvartis „Primera“ lygoje. Vos po trijų minučių Neymaras sukūrė progą pasižymėti ir Lioneliui Messi, kuris į vartus smūgiavo galva.

23-ąją minutę trečiąjį įvartį įmušė Sergio Busquetsas. Lionelis Messi smūgiavo į vartus iš visai arti, tačiau kamuolys atsitrenkė į skersinį. Atšokusį kamuolį kontroliavo S.Busquetsas, kuris įmušė įvartį iš toli. Per likusį laiką pirmajame kėlinyje žiūrovai daugiau įvarčių neišvydo.

Antrajame kėlinyje „Real Sociedad“ pavyko sušvelninti rezultatą. 64-ąją minutę įvartį įmušė Alberto De la Bella. 77-ąją minutę ketvirtąjį „Barcelona“ įvartį įmušė po keitimo pasirodęs Marcas Bartra.