Puikus Sergio Aguero įvartis nulėmė „Man City“ pergalę prieš „Tottenham“

Sekmadienį vakare Anglijoje sužaistos priešpaskutinės „Premier“ lygos 35-ojo turo rungtynės.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„White Hart Lane“ stadione ginklus tarpusavyje surėmė dvi vieną kitą gerai pažįstančios ekipos – Londono „Tottenham“ ir „Manchester City“. Manuelio Pellegrini auklėtiniai minimaliu skirtumu palaužė aikštės šeimininkus.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Spurs“ futbolininkų spaudimu, tačiau po kelių minučių svečiai iš Mančesterio sustabdė įsiaudrinusius šeimininkus.

Per pirmąsias 10 minučių daugiausiai progų sukūrė Harry Kane'as, tačiau jo taikiklis nebuvo taiklus. Galiausiai žaidimas išsilygino ir 29-ąją minutę „miestiečiai“ surengė kontrataką, kurios metu krito įvartis, nulėmęs šių rungtynių baigtį.

Joe Hartas nuo savų vartų kamuolį spyrė link vidurio aikštės, o perdavimo sulaukęs Davidas Silva pasileido bėgtį į priekį. Puikų perdavimą iš ispano sulaukęs Sergio Aguero galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių Hugo Llorisui.

Po įvarčio savo žaidimą primesti bandė „Man City“. Iki pirmojo kėlinio pabaigos Manuelio Pellegrini auklėtiniai sukūrė ne vieną pavojingą progą, tačiau dar vieno įvarčio jiems pelnyti nepavyko.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo dar intensyvesnis, o su kamuoliu dominavo „Tottenham“ komanda. Po ilgų bandymų nuginkluoti J.Hartą galutinis rezultatas liko 0-1.

Po pergalės „Man City“ bent laikinai pakilo į antrąją vietą, o „Tottenham“ prarado beveik visus šansus iškovoti kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

Rezultatas:
„Tottenham“ 0 – 1 „Manchester City“
29' [0 – 1] S.Aguero

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. „Chelsea“ 35 25 8 2 69:27 83
2. „Manchester City“ 35 21 7 7 71:36 70
3. „Arsenal“ 33 20 7 6 63:32 67
4. „Manchester United“ 35 19 8 8 59:35 65
5. „Liverpool“ 35 18 7 10 49:38 61
6. „Tottenham Hotspur“ 35 17 7 11 55:50 58
7. „Southampton“ 35 17 6 12 48:28 57
8. „Swansea City“ 35 15 8 12 43:44 53