Tomašo Rosicky įvartis Londono derbyje padėjo „Arsenal“ įveikti „Tottenham Hotspur“

Sekmadienį sužaistos dar vienerios rungtynės Anglijos futbolo čempionate. Intriguojančiame Londono derbyje susitiko „Tottenham Hotspur“ ir „Arsenal“ futbolininkai.
Tomašas Rosicky
Tomašas Rosicky / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dvikovos baigtis buvo nulemta pačioje mačo pradžioje, kai 2-ąją minutę įspūdingu smūgiu iš toli Hugo Llorisą nuginklavo čekas Tomašas Rosicky.

Per likusį susitikimo laiką nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko.

Svarbią pergalę iškovojęs „Arsenal“ pavijo antroje vietoje esantį „Liverpool“ klubą, kuris kiek anksčiau 3:0 sutriuškino „Manchester United“.

Abi ekipos turi po 62 taškus ir 4-iais atsilieka nuo Londono „Chelsea“, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Ateinantį savaitgalį abu tarp lyderių žengiantys Londono klubai aiškinsis santykius „Stamford Bridge“ stadione.

Rungtynių rezultatas:

Tottenham 0 – 1 Arsenal

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius