„Real“ futbolininkai pažemino „Sevilla“, Cristiano Ronaldo pelnė 3 įvarčius

Šeštadienį vėlai vakare sužaistose centrinėse Ispanijos „Liga BBVA“ pirmenybių XVI turo rungtynėse Madrido „Real“ futbolininkai atsitiesė po pralaimėjimo prieš savaitę „Barcelona“ komandai ir išvykoje rezultatu 2-6 sutriuškino „Sevilla“ vienuolikę.
Cristiano Ronaldo pelnė tris įvarčius
Cristiano Ronaldo pelnė tris įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Verta pastebėti, kad praėjusį sezoną Ramono Sanchezo Pizjuano vardo stadione vykusį mačą 'karališkasis' klubas Andalūzijos ekipą įveikė tokiu pačiu skirtumu.

Nugalėtojams net tris įvarčius pelnė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Cristiano Ronaldo, po kartą kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jose Maria Callejonas, Angelis Di Maria bei Hamitas Altintopas.

Turkui tai buvo pirmasis tikslus smūgis vilkint sostinės komandos marškinėlius.

Susitikimą ekipos baigė nepilnos sudėties, nes dar pirmajame kėlinyje už dvi geltonas kortelės iš aikštės buvo pašalintas Pepe, o 74 minutę už grubią pražangą prieš Alvaro Arbeloa durys buvo parodytos Manu Del Moraliui.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašę „Real“ futbolininkai sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Barcelona“ Naujuosius metus pasitiks antrojoje pozicijoje.

Bilbao „Athletic“ – „Zaragoza“ dvikova baigėsi šeimininkų pergale 2-1.

Rezultatai:

„Sevilla“ 2 – 6 Madrido „Real“
10' [0 – 1] C. Ronaldo
37' [0 – 2] J.M. Callejon
41' [0 – 3] C. Ronaldo
66' [0 – 4] A.D. Maria
69' [1 – 4] J. Navas
86' [1 – 5] C. Ronaldo (iš 11 m. baudinio)
89' [1 – 6] H. Altintop
90' [2 – 6] A. Negredo

45' iš aikštės pašalintas Pepe („Real“)
74' iš aikštės pašalintas M.D. Moral („Sevilla“)

„Mallorca“ 1 – 2 Madrido „Getafe“
10' [1 – 0] I. Ramis
28' [1 – 1] A. Barrada
44' [1 – 2] A. Barrada

Chichono „Sporting“ 1 – 2 Barselonos „Espanyol“
2' [0 – 1] T. Bifouma
60' [1 – 1] D. Barral
84' [1 – 2] S. Garcia

Bilbao „Athletic“ 2 – 1 „Zaragoza“
7' [1 – 0] M.S. Laskurain
22' [1 – 1] L. Ponzio (iš 11 m. baudinio)
87' [2 – 1] G. Toquero

22' iš aikštės pašalintas J. Martinez („Athletic“)
70' iš aikštės pašalintas M. Lanzaro („Zaragoza“)