„Real“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę

Madrido „Real“ per kiek daugiau nei pusvalandį panaikino dviejų įvarčių deficitą ir iškovojo 17-tą pergalę Ispanijos čempionate. „Real“ išvykoje 3:2 palaužė „Villarreal“ vienuolikę.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Visi penki įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Šeimininkai išsiveržė į priekį po dviejų Manuelio Trigueros (50 min.) ir Cedrico Bakambu (56 min.) įvarčių.

Garethas Bale'as, tik praėjusią savaitę grįžęs po tris mėnesius trukusios reabilitacijos, 64 min. rezultatą sušvelnino, o Cristiano Ronaldo 74 minutę – išlygino. Portugalas pasižymėjo nuo 11 metrų žymos.

Pergalę „Real“ ekipai atnešė tikslus Alvaro Moratos smūgis 83 minutę.

„Real“ su 55 taškais yra Ispanijos pirmenybių lyderis, „Villarreal“ su 39 taškais lieka 6 pozicijoje.

Rungtynių akimirkos

Kaip jau, skelbėme pergalę paskutinėmis mačo minutėmis išplėšė ir „Barcelona“, 2:1 nugalėjusi Madrido „Atletico“.