Rezultatyvus Čempionų lygos antradienis (video)

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / C.Ronaldo džiaugiasi įvarčiu.
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

UEFA Čempionų lygoje antradienį vyko aštuonerios trečiojo turo rungtynės.

Vienvaldės G grupės lyderės poziciją išsaugojo Madrido „Real“ ekipa, kuri didelio dėmesį sulaukusioje vikovoje namie 2:0 įveikė „Milan“.

Mačo baigtį lėmė vos kelios minutės pirmo kėlinio pradžioje: 13-ą minutę baudos smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Cristiano Ronaldo, o kone kitos atakos metu po rikošeto persvarą padvigubino Mesutas Ozilas.

Po pertraukos madridiečiai keliskart galėjo padidinti pranašumą, bet C.Ronaldo iš arti šovė pro šalį, o kitoje aikštės pusėje Robinho bandymą atrėmė Ikeras Casillasas.

Po šios pergalės „Real“ turi 9 taškus, „Milan“ ir „Ajax“, kuri įveikė „Auxerre“ rezultatu 2:1, – po 4, o autsaideriai iš Prancūzijos lieka be taškų.

Netikėtą pralaimėjimą namie patyrė ir E grupės autsaidere tapo „Roma“ klubas. Gaugybės progų įmušti neišnaudojęs klubas rezultatu 1:3 nusileido „Basel“.

Pirmas įvartis krito sužaidus vos 12 minučių, kai stipriu smūgiu pasižymėjo Šveicarijos komandos puolėjas Alexanderis Frei, tačiau 21-ą minutę vienas prieš vartininką iššokęs Marko Borriello atkūrė pusiausvyrą.

Dar iki pertraukos Samuelis Inkoomas išvedė „Basel“ į priekį, o pasinaudodami šeimininkų nesugebėjimu išnaudoti progų 92-ą minutę įtvirtino persvarą – po puikaus reido pasižymėjo Cabralis.

E grupė

„Roma“ 1:3 „Basel“
12' [0:1] A.Frei
21' [1:1] M.Borriello
44' [1:2] S.Inkoomas
90' [1:3] Cabralis

Miuncheno „Bayern“ 3:2 „Cluj“
28' [0:1] R.Cadu
32' [1:1] R.Cadu (į savus vartus)
37' [2:1] C.Panin (į savus vartus)
77' [3:1] M.Gomezas
86' [3:2] J.E.Culio

F grupė

Maskvos „Spartak“ 0:2 Londono „Chelsea“
23' [0:1] Y.Zhirkovas
43' [0:2] N.Anelka

„Marseille“ 1:0 „Zilina“
49' [1:0] S.Diawara

G grupė

Amsterdamo „Ajax“ 2:1 „Auxerre“
7' [1:0] D.de Zeeuw
41' [2:0] L.Suarezas
57' [2:1] V.Birsa

56' iš aikštės pašalintas A.Ooijeris („Ajax“)
85' iš aikštės pašalintas D.Oliechas („Auxerre“)
90' iš aikštės pašalintas J.P.Mignot („Auxerre“)

Madrido „Real“ 2:0 „Milan“
13' [1:0] C.Ronaldo
14' [2:0] M.Ozilas

H grupė

Londono „Arsenal“ 5:1 Donetsko „Shakhtar“
19' [1:0] A.Songas
42' [2:0] S.Nasri
60' [3:0] C.Fabregasas (11 m baudiniu)
66' [4:0] J.Wilshere'as
69' [5:0] M.Chamakhas
82' [5:1] Eduardo

„Braga“ 2:0 Belgrado „Partizan“
35' [1:0] Lima
90' [2:0] Matheusas