Ronaldinho sulaukė kvietimo grįžti į Brazilijos rinktinę

„Flamengo“ klubo žvaigždė Ronaldinho po devynių mėnesių pertraukos vėl sulaukė pakvietimo ginti Brazilijos nacionalinės rinktinės garbės draugiškose rungtynėse prieš Ganą, vyksiančiose kitą mėnesį.
Ronaldinho
Ronaldinho / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Buvęs „Milan“ klubo atakuojantis saugas paskutinį kartą šalies garbę gynė 2010 metų spalio 11 dieną draugiškose rungtynėse prieš Argentiną. Vis tik mačas brazilams susiklostė nepalankiai – pralaimėta 0:1.

Verta paminėti, jog praėjusią vasarą Ronaldinho nesulaukė pakvietimo į Pietų Afrikoje vykusį Pasaulio čempionatą, o šią vasarą nebuvo pakviestas į Argentinoje vykusią Amerikos taurę („Copa America“).

Visgi Brazilijos nacionalinės komandos vyriausiasis treneris Mano Menezas prisiminė talentingąjį saugą ir nusprendė vėl suteikti jam šansą. Stratego sprendimą turbūt palengvino ir žaidėjo statistika – 9 įvarčiai per 15 rungtynių „Flamengo“ klube.

Draugiška Brazilijos ir Ganos nacionalinių rinktinių dvikova įvyks rugsėjo 5 dieną Anglijos sostinės Londono „Fulham“ klubo namų stadione „Craven Cottage“, talpinančiame beveik 26 tūkstančius žiūrovų.

Prognozuojama Brazilijos rinktinės sudėtis rungtynėse prieš Ganą:

Vartininkai: Julio Cesaras, Fabio, Jeffersonas; Gynėjai: Danielis Alvesas, Thiago Silva, Davidas Luizas, Adriano, Danilo, Dede, Lucio, Marcelo; Saugai: Lucasas Leiva, Paulo Henrique Ganso, Ronaldinho, Eliasas, Fernandinho, Lucasas, Ralfas, Luizas Gustavo; Puolėjai: Hulkas, Robinho, Neymaras, Alexandre Pato, Leandro Damiao.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius