Rusijoje sekmadienį futbolo chuliganai nutraukė čempionato mačą – valdžia bijojo skerdynių

29-asis Rusijos aukščiausiosios lygos mačas tarp šalies čempiono Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Maskvos „Dinamo“ komandų buvo nutrauktas 86-ąją minutę, kai „Zenit“ sirgaliai prasiveržė pro apsaugą prie maskviečių ekipos vartų ir grasino juos saugančiam vartininkui.
Sankt Peterburgo „Zenit“ sirgaliai sukėlė neramumus stadione

Prisijunkite beveik prie 10 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Sankt Peterburgo ekipos sirgalių ir chuliganų pyktį sekmadienį sukėlė faktas, kad jų mylima ekipa „Petrovsko“ stadione pralaimi 2:4 „Dinamo“ klubui, o teisėjas Sergejus Ivanovas svečiams leidžia žaisti grubiai.

Kai buvo sustabdytas mačas, besikivirčydami susimušė ir aikštėje buvę futbolininkai, o sirgaliai puolė į aikštę.

Keli iš jų sumušė porą „Dinamo“ žaidėjų – trenkė į veidą.

Po kurio laiko apsaugos darbuotojai sugebėjo perimti įvykių kontrolę, tačiau teisėjas jau buvo parašęs protokole, kad mačas nebus tęsiamas ir fiksuojamas esamas rezultatas.

Mačą stebėjęs Rusijos futbolo sąjungos garbės prezidentas Viačeslavas Koloskovas po įvykio sakė: „Kalbame ne apie tvarkos saugotojus, o puolančius. Tų sirgalių ar chuliganų tikrai niekas nesustabdytų. Jei per rungtynes būtų OMON'as (specialus policijos padalinys), pasekmės būtų skaudžios – prasidėtų tikra skerdykla. Su chuliganais reikia kovoti teisiniais keliais. Visus nusikaltusios reikia patraukti baudžiamojon atsakomybėn, o stadioną diskvalifikuoti“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius