Rusijos futbolo čempionato mače Šemberas pašalintas iš aikštės (video)

Antrą pralaimėjimą devinto turo mače patyrė Rusijos aukščiausiosios lygos šešiolikos komandų turnyre trečią vietą užimanti Maskvos CSKA (17 tšk.) komanda su Deividu Šemberu. Kketvirtadienį ji svečiuose 0:1 (0:0) turėjo pripažinti Rostovo „Rostov“ (13 tšk.) futbolininkų, kurie pakilo į šeštą poziciją, pranašumą.
D.Šemberas
D.Šemberas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrą kartą įspėtas lietuvis mačo pabaigoje (82 min.) buvo pašalintas iš aikštės. Pirmą kartą ketvirtadienio rungtynėse D.Šemberas buvo įspėtas 17-ą minutę. Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose – bosnis Mersudinas Achmetovičius (68 min.).

Vienvaldžiu pirmenybių lyderiu po devintojo turo tapo Sankt Peterburgo „Zenit“ (21 tšk.) klubas, lenkiantis Nalčiko „Spartak“ (18 tšk.) futbolininkus.

10 taškų turinti Edgaro Česnauskio Maskvos „Dinamo“ ekipa užima dešimtą vietą, o Novosibirsko „Sibir“ (4 taškai) vienuolikė su Arūnu Klimavičiumi bei Mantu Savėnu – autsaiderės.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius