„Schalke“ iškovojo Vokietijos futbolo taurę

Vokietijoje buvo žaidžiamos Vokietijos taurės („DFB-Pokal“) finalo rungtynės. Jose susitiko antros šalies lygos atstovė „Duisburg“ ir „Bundesliga“ lygoje žaidžiantis „Schalke“ klubas. Mačą po nesunkios kovos, kaip ir buvo galima tikėtis, laimėjo „Schalke“ klubas įveikdamas priešininkus rezultatu 5-0.
„Schalke“ iškovojo Vokietijos taurę
„Schalke“ iškovojo Vokietijos taurę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Schalke“ klubas į priekį išsiveržė jau 18-ą minutę, kai po Jeffersono Farfano perdavimo įvartį pelnė 17-metis Julianas Draxleris.

Jau po keturių minučių Klaasas Janas Huntelaaras padvigubino savo komandos pranašumą. Olandas po dar vieno Jeffersono Farfano perdavimo išbėgo vienas prieš vartininką ir jį nesunkiai nuginklavo.

„Duisburg“ klubas bandė taip pat pelnyti įvarčių, tačiau „Schalke“ vartininkas Manuelis Neueris visus bandymus neutralizuodavo ir „Schalke“ toliau kontroliuodavo kamuolį.

Kėliniui einant į pabaigą „Schalke“ pelnė ir trečiąjį savo įvartį. Po Farfano pakelto kampinio įvartį galva pelnė gynėjas Benediktas Howedesas. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje niekas neįmušė.

Antrajame kėlinyje „Schalke“ klubas ir vėl atrodė aktyviau. Vos prasidėjus antrajam kėliniui puikią progą turėjo Jose Manuelis Jurado, tačiau jo dvigubą bandymą atlaikė Davidas Yelldellis.

Visgi 55-ą minutę Jurado pasiekė savo tikslą. Po Huntelaaro perdavimo ispanas išbėgo vienas prieš vartus ir lengvu smūgiu įveikė vartininką.

70-ą minutę „Schalke“ klubas pradėjo dergtis iš savo priešininkų. „Duisburg“ gynėjai neatlaikę spaudimo prarado kamuolį savo baudos aikštelėje, o ten buvęs Huntelaaras pelnė savo antrą įvartį.

Iki rungtynių pabaigos „Schalke“ ir toliau kontroliavo žaidimą, tačiau daugiau įvarčių nei jie, nei „Duisburg“ neįmušė. Taigi po nesunkios kovos „Schalke“ galėjo švęsti pelnytą pergalę ir iškelti Vokietijos taurę virš savo galvų.

„Duisburg“ 0 – 5 „Schalke“
18‘ [0 – 1] Julian Draxler
22‘ [0 – 2] Klaas Jan Huntelaar
42‘ [0 – 3] Benedikt Howedes
55‘ [0 – 4] Jose Manuel Jurado
70‘ [0 – 5] Klaas Jan Huntelaar