Šemberas padėjo iškovoti Rusijos Supertaurę

Savo pirmąjį įvartį oficialiose rungtynėse atstovaudamas Maskvos CSKA ekipai šeštadienį pelnė Lietuvos rinktinės gynėjas Deividas Šemberas. Tačiau kokį! Futbolininkas pasižymėjo Rusijos Supertaurės finale, kurį po pratęsimo laimėjo CSKA.
Rusijos supertaurė - Maskvos CSKA rankose.
Rusijos supertaurė - Maskvos CSKA rankose. / „Scanpix“ nuotr.

Naujasis futbolo sezonas Rusijoje šiandien oficialiai prasidėjo Maskvos „Lužnikų“ stadione, kuriame dėl šalies Supertaurės kovojo Maskvos CSKA ir Kazanės „Rubin“ klubai. Po itin atkaklios kovos, kurioje prireikė pratęsimo, pergalę šventė šeimininkai 2:1.

Pirmoje susitikimo pusėje iniciatyvą turėjo CSKA futbolininkai, kurių gretose puikiu smūgiu kėlinio pabaigoje pasižymėjo D.Šemberas. Lietuvis techniškai apdorojo kamuolį ir iš maždaug 23 metrų pasiuntė jį į vartų tinklą.

Per likusias 45 minutes varžovams pavyko rezultatą išlyginti, tačiau per pratęsimą sekmė lydėjo CSKA. D.Šemberas žaidė visas 120 minučių, pelnė įvartį ir taip pat prieš save išvydo geltoną kortelę.