Šembero ir Stankevičiaus pirmoji dvikova baigėsi lygiosiomis (video, nuotraukos)

UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro pirmosios aštuntfinalio rungtynės Rusijos sostinėje tarp Deivido Šembero Maskvos CSKA klubo ir „Sevilla“ (Ispanija) vienuolikės su Mariumi Stankevičiumi trečiadienį baigėsi lygiosiomis 1:1.
M.Stankevičius žaidė visą mačą, tačiau nepasižymėjo
M.Stankevičius žaidė visą mačą, tačiau nepasižymėjo. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Abu lietuviai žaidė visą mačą, tačiau nepasižymėjo. „Sevilla“ futbolininkai pirmavo po Alvaro Negredo (25 min.) įvarčio, o antrame kėlinyje rezultatą išlygino Markas Gonzalezas (66 min.).

Kitose trečiadienį vykusiose šio turnyro aštuntfinalio rungtynėse Milano „Inter“ (Italija) klubas namuose 2:1 (1:0) įveikė Londono „Chelsea“ (Anglija) futbolininkus.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Diego Milito (3 min.) ir Estebanas Cambiasso (55 min.), o svečių gretose pasižymėjo Salomonas Kalou (51 min.).

Atsakomosios rungtynės Ispanijoje ir Anglijoje bus žaidžiamos kovo 16-ąją.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius