Sensacija: „Manchester United“ iš Anglijos lygos taurės eliminavo žemesnės lygos klubas

Paskutinysis Anglijos futbolo lygos taurės ketvirtfinalio mačas baigėsi sensacingai – šalies čempionas „Manchester United“ savų žiūrovų akivaizdoje 1:2 pralaimėjo antrosios lygos klubui Londono „Crystal Palace“ ir pasitraukė iš tolesnių kovų.
„Manchester United“ nusivylimas ir „Crystal Palace“ triumfas.
„Manchester United“ nusivylimas ir „Crystal Palace“ triumfas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mančesterio ekipa „Old Trafford“ stadione pralaimėjo vos antrą sykį per pastaruosius 43 mačus.

Nors „Raudonųjų velnių“ sudėtyje netrūko rečiau pagrindinėje sudėtyje rungtyniaujančių futbolininkų – kaip Benas Amosas, Federico Macheda ar Dimitaras Berbatovas, dar prieš dvikovą treneris seras Aleksas Fergusonas pabrėžė rungtynes ir turnyrą vertinąs labai rimtai.

Visgi to nepakako, kad būtų įveikti kovingai nusiteikę svečiai, kurie į priekį išsiveržė 65 minutę po įspūdingo tolimo Darreno Ambrose'o smūgio.

Tiesa, jau netrukus Federico Macheda realizavo savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį ir atstatė pusiausvyrą. Daugiau įvarčių per pagrindinį laiką pelnyta nebuvo, todėl vienuolikėms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu sėkmė lydėjo „Crystal Palace“ – 98 minutę Glennas Murray smūgiu galva išvedė Londono klubą į priekį, o per likusį laiką desperatiškos „Manchester United“ pastangos išsigelbėti buvo bevaisės.

Anglijos lygos taurės pusfinalyje be „Crystal Palace“ ekipos taip pat varžysis „Liverpool“, „Manchester City“ ir „Cardiff“.

Švieslentė

„Manchester United“ 1 2 Londono „Crystal Palace“
68' [1 – 1] F.Macheda (iš 11 m baudinio) 65' [0 – 1] D.Ambrose
98' [1 – 2] G.Murray