„Serie A“: „Juventus“ be raudoną kortelę gavusio Gianluigi Buffono sužaidė lygiosiomis su „Lazio“

Šeštadienį Italijos stadionuose buvo sužaisti du „Serie A“ pirmenybių 21-ojo turo susitikimai.
Carlosas Tevezas tarp „Lazio“ futbolininkų
Carlosas Tevezas tarp „Lazio“ futbolininkų / „Scanpix“ nuotr.

Taškus kiek netikėtai prarado Rafaelio Benitezo vadovaujama „Napoli“ ekipa, namuose išsigelbėjusi nuo pralaimėjimo „Chievo“ klubui – 1:1

Gennaro Sardo išvedė į priekį svečius 18-ąją minutę ir šią persvarą ekipa turėjo beveik iki mačo pabaigos, tačiau pergalę iš rankų išplėšė „Napoli“ gynėjas Raulis Albiolis.

Vakariniame mače taikiai išsiskyrė Romos „Lazio“ ir Turino „Juventus“ klubai – 1:1.

24-ąją rungtynių minutę raudoną kortelę užsidirbo šalies čempionų vartininkas Gianluigi Buffonas. Netrukus 11 metrų baudinį realizavo Antonio Candreva ir sostinės klubas įsiveržė į priekį.

Gianluigi Buffonas gavo raudoną kortelę

Dešimtyje likusį rungtynių laiką žaidę Antonio Conte vyrai sugebėjo atsitiesti: 60-ąją minutę rezultatą išlygino puolėjas Fernando Llorente. Per likusį laiką nugalėtojas neišaiškėjo ir komandos pasidalino po tašką.