„Serie A“ lyderės „Roma“ ir „Juventus“ ir toliau šluoja visus iš kelio

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse šeštadienio vakare sužaistos dvi penktojo turo rungtynės, kuriose pergales šventė abu čempionate pirmaujantys klubai.
Alessandro Florenzi
Alessandro Florenzi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šalies čempionas Turino „Juventus“ išvykoje 3:0 (1:0) sutriuškino Bergamo „Atalanta“ ekipą, kuri liko 12-oje pozicijoje.

Carlosas Tevezas įmušė du įvarčius 35 ir 59 minutę, o trečiąjį pridėjo komandos naujokas Alvaro Morata (83 min.), „Senosios senjoros“ gretose pasižymėjęs pirmą kartą.

Prieš pat antrąjį C.Tevezo įvartį „Atalanta“ galėjo išlyginti rezultatą, tačiau Germainas Denisas neįmušė 11 metrų baudinio.

Nepaisant čempionų pergalės, praėjusių metų vicečempionė „Roma“ išsaugojo pirmąją poziciją, namuose 2:0 (0:0) įveikusi „Hellas Verona“ vienuolikę.

Svečių gynybą „Roma“ pramušė tik antroje antrojo kėlinio pusėje, kai 75 min. įmušė Alessandro Florenzi. Po 14 min. pergalę įspūdingu įvarčių įtvirtino Mattia Destro.

Visas penkias pergales iškovojusios „Roma“ ir „Juventus“ vienuolikės dominuoja „Serie A“ – romiečiai kol kas praleido vos vieną įvartį, o į Turino ekipos vartus dar neįmušė niekas.