„Serie A“ lygos mače „Roma“ nukovė „Napoli“ futbolininkus

Penktadienį „Serie A“ lygoje susikovė turnyro lyderės – „Roma“ ir „Napoli“ ekipos. Šį žūtbūtinį mačą po sunkios kovos laimėjo Romos ekipa, į varžovų vartus įsūdžiusi du įvarčius, o savuosius palikusi „sausus“ – 2:0.
Serie A: Roma – Napoli
„Roma“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Roma

Antradienį su Bosnijos ir Hercegovinos ekipa pergalę prieš lietuvius šventęs Miralemas Pjaničius ir buvo abiejų „Roma“ ekipos įvarčių autorius. Futbolininkas 45-ąją minutę realizavo baudos smūgį, o  71 min. nuskriaudė Romos klubą smūgiu nuo 11 metrų atžymos.

Verta paminėti, kad 70-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Paolo Cannavaro, kuomet teisėjas futbolininkui skyrė antrą geltoną kortelę.

Po laimėtų rungtynių „Roma“ savo sąskaitoje turi 24 taškus ir penkiais lenkia „Napoli“ komandą.

„Serie A“ turnyrinė lentelė (sužaistos rungtynės, laimėtos rungtynės, lygiosios, pralaimėtos rungtynės, įmuštų ir praleistų įvarčių santykis, taškai)

1. „Roma“ 8 8 0 0 22:1 24
2. „Napoli“ 8 6 1 1 18:6 19
3. „Juventus“ 7 6 1 0 14:6 19
4. „Inter“ 7 4 2 1 16:6 14
5. „Hellas Verona“ 7 4 1 2 13:10 13
6. „Fiorentina“ 7 3 3 1 13:8 12
7.. „Lazio“ 7 3 2 2 11:10 11
8. „Udinese“ 7 3 1 3 9:8 10