„Serie A“: „Milan“ panaikino dviejų įvarčių deficitą, bet neįveikė lygos naujoko

Fernando Torresas (dešinėje)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Fernando Torresas (dešinėje)
0

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybėse antradienį sužaistos vienerios ketvirtojo turo rungtynėse, kuriose į 16-ąją vietą pakilusi lygos naujokė „Empoli“ namuose 2:2 (2:1) sužaidė su „Milan“ klubu.

Lorenzo Tonelli (13 min.) ir Manuelis Pucciarelli (21 min.) įmušė įvarčius dar pirmajame kėlinyje ir išvedė šeimininkų ekipą į priekį.

Pirmąjį savo įvartį naujoje komandoje 43-ąją minutę įmušė Fernando Torresas, o po pertraukos Keisuke Honda (57 min.) rezultatą išlygino.

Šeimininkė „Empoli“ rungtynes baigė be Mirko Valdifiori, kuris 85-ąją minutę gavo geltoną kortelę, o po akimirkos užsidirbo ir antrąją bei buvo išvytas į rūbinę.

Po šių rungtynių „Milan“ bent laikinai pakilo į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje.