„Serie A“: „Napoli“ ir „Roma“ šventė pergales

Pirmadienį vakare vykusiose Italijos „Serie A“ pirmenybių XXVIII-ojo turo rungtynėse staigmenų užfiksuota nebuvo. Pergales šventė „Napoli“ ir „Roma“ futbolininkai.
Gonzalo Higuainas
Gonzalo Higuainas / „Scanpix“ nuotr.

Rafaelio Benitezo treniruojami „Napoli“ futbolininkai iškovojo 18-ąją pergalę šalies pirmenybėse. Neapoliečiai išvykoje minimaliu rezultatu palaužė „Torino“ klubą.

Vienintelį mačo įvartį įmušė Gonzalo Higuainas, pasižymėjęs pačioje rungtynių pabaigoje.

Kitas pirmadienio vakaro susitikimas buvo rezultatyvesnis. „Roma“ klubas rezultatu 3:2 iškovojo pergalę prieš „Udinese“ futbolininkus.

Pirmajame kėlinyje Rudi Garcios auklėtiniai susikrovė dviejų įvarčių pranašumą po tikslių Francesco Totti ir Mattia Destro smūgių.

Antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino Giampiero Pinzi, tačiau dviejų įvarčių skirtumą atstatė Vassilis Torosidis.

Dar kartą skirtumas buvo sumažintas 80-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Dušanas Basta, tačiau „Udinese“ ekipai iškovoti taško taip ir nepavyko.