„Serie A“: „Napoli“ sutriuškino „Livorno“, „Juventus“ įveikė „Milan“

Sekmadienį Italijoje buvo sužaisti aštuoni VI-ojo „Serie A“ pirmenybių turo susitikimai.
Giorgio Chiellini
Giorgio Chiellini / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Rafaelio Benitezo treniruojama „Napoli“ ekipa, pasiuntusi net 4 įvarčius į „Livorno“ vartus.

Pirmajame kėlinyje įvarčius mušė Goranas Pandevas bei Gokhanas Inleras, antrajame pasižymėjo Jose Callejonas ir Marekas Hamšikas.

Kitame susitikime „Udinese“ 2:0 įveikė „Cagliari“ pasipriešinimą. Pergalę šeimininkams lėmė Danilo bei Antonio Di Natale tikslūs smūgiai.

Vakarinėse rungtynėse laukė du desertai futbolo mėgėjams. „Juventus“ namuose 3:2 palaužė „Milan“, o „Lazio“ ir „Fiorentina“ susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

„Milan“ futbolininkas Sulley Muntari pirmąjį rungtynių įvartį pelnė jau 19-ąją sekundę. 15-ąją minutę rezultatą išlygino Andrea Pirlo. „Juventus“ pergalę užtikrino Sebastiano Giovinco ir Giorgio Chiellini įvarčiai. 90-ąją minutę dar vieną įvartį įmušė S.Muntari.