„Serie A“ pirmenybės be staigmenų: „Roma“ ir „Juventus“ šventė užtikrintas pergales

Arturo Vidalis ir Claudio Marchisio
„Scanpix“ nuotr. / Arturo Vidalis ir Claudio Marchisio
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Šeštadienį vakare Italijos „Serie A“ pirmenybių 22-ojo turo rungtynėse pergales skynė čempionato lyderiai – Turino „Juventus“ ir „Roma“.

Antrąją vietą užimanti „Roma“ namuose 3:0 nepasigailėjo „Livorno“ futbolininkų. Po Mattia Destro (6-ąją min.), Kevino Strootmano (36-ąją min.) ir Ademo Ljajičiaus (78-ąją min.) įvarčių Rudi Garcios auklėtiniai įsirašė eilinius tris taškus į savo sąskaitą turnyrinėje lentelėje.

Priartėti konkurentams neleido ir Turino „Juventus“ ekipa. Titulą ginantys Antonio Conte vadovaujami futbolininkai rezultatu 4:2 nugalėjo „Sampdoria“ ekipą.

Po Arturo Vidalio (18-ąją min.) ir Fernando Llorente (24-ąją min.) įvarčių šeimininkai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau intrigos įnešė Andrea Barzagli (38-ąją min.) įvartis į savus vartus.

Prieš pertrauką antrąjį savo įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė pirmojo įvarčio autorius A.Vidalis (41-ąją min.), taip įnešdamas ramybės į „Juventus“ žaidimą.

Vis dėlto, intrigą varžovams vėl pavyko atgaivinti 70-ąją minutę po puolėjo Manolo Gabbiadini įvarčio. Įdomu tai, kad pusę teisių į šį futbolininką turi būtent „Bianconeri“ klubas.

Tačiau netrukus visas varžovų viltis iškovoti bent tašką sunaikino Paulio Pogbos pelnytas įvartis (78-ąją min.). „Juventus“ laimėjo 4:2.

Po šio turo „Juventus“ klubas nuo artimiausių persekiotojų „Roma“ futbolininkų išlaikė 8 taškų skirtumą.