„Serie A“: skaudi Danilevičiaus ir „Livorno“ nesėkmė svečiuose (video)

Vienuoliktą pralaimėjimą Italijos futbolo čempionato dvidešimtojo turo rungtynėse patyrė keturioliktą vietą dvidešimties komandų turnyre užimantis Tomo Danilevičiaus „Livorno“ (21 tšk.) klubas.
T.Danilevičius beveik neturėjo progų pasižymėti
T.Danilevičiui nepavyko pasižymėti. / „Scanpix“ nuotr.

„Livorno“ futbolininkai šeštadienį svečiuose net 0:3 (0:1) pralaimėjo į šeštą poziciją pakilusiai „Cagliari“ (30 tšk.) vienuolikei.

T.Danilevičius aikštėje pasirodė antrame kėlinyje – 52 minutę pakeitė Luigi Vitale.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Joaquinas Larrivey (3 ir 50 min.), vieną – Jeda (63 min.).

Du taškus šeštadienį prarado čempionato lyderis nugalėtojo titulą ginantis Milano „Inter“ (46 tšk.) klubas. Svečiuose susitikimą su devintoje pozicijoje esančia „Bari“ (28 tšk.) ekipa jis baigė lygiosiomis 2:2 (0:2).

Šeimininkai pirmavo Paulo Barreto (60 ir 64 min.) per keturias minutes realizavus du 11 metrų baudinius, tačiau dar po keturių minučių Goranas Pandevas (68 min.) sušvelnino rezultatą, o netrukus Diego Milito (74 min.) tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą.

Devyniais taškais nuo lyderio atsiliekantis bei antroje vietoje esantis „AC Milan“ klubas yra žaidęs dvejomis rungtynėmis mažiau, o trečioje pozicijoje su 33 taškais žengia Turino „Juventus“ vienuolikė.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Siena“            19  3  3 13  21:37  12

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 12 įvarčių – Antonio Di Natale („Udinese“) ir Diego Milito (Milano „Inter“).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams