Skaudi Lietuvos čempiono Panevėžio „Ekrano“ nesėkmė kontroliniame mače Ispanijoje

Panevėžio „Ekranas“ Ispanijoje draugiškose rungtynėse 0:4 nusileido Vladikaukazo „Alanijai“ iš Rusijos. Besiruošiant artėjančiam sezonui Lietuvos komandai tai buvo trečiosios kontrolinės rungtynės šią savaitę.
Panevėžio futbolininkai patyrė pralaimėjimą.
Panevėžio futbolininkai patyrė pralaimėjimą. / FC Ekranas nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Pirmasis įvartis praleistas 14 minutę. Po gražios kombinacijos varžovų žaidėjas iš 20 metrų tiksliai smūgiavo į T.Kaunecko ginamus vartus.

Po dešimties minučių iš kairiojo krašto tolimu smūgiu antrąkart nuginkluotas „Ekrano“ vartininkas.

Nors Lietuvos komanda antrojoje rungtynių pusėje dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau įvarčiai krito ne į varžovų vartus. Kėlinio viduryje, suklaidinęs gynėją, „Alanijos“ žaidėjas iš arti pelnė trečią įvartį.

Taškas rungtynėse padėtas likus žaisti apie 10 minučių. Iš dešinės pusės po tolimo smūgio kamuolys ketvirtą kartą suspurdėjo „Ekrano“ vartuose.

Paskutines rungtynes treniruočių stovykloje Ispanijoje Panevėžio ekipa žais vasario 21 dieną.prieš Danijos komandą „Aalborg“.

Lietuvos ekipa rungtyniavo tokia sudėtimi: T.Kauneckas, A.Jokšas, M.Skinderis, I.Dedura, D.Matovič, J.Moroz, M.Andjelkovič, M.Lucas Alonso, T.Markevičius, R.Radavičius, E.Varnas. Po keitimų antrajame kėlinyje į aikštę išbėgo D.Gleveckas, A.Ribokas, T. Henrique dos Santos.

Tai buvo trečiosios panevėžiečių rungtynės Ispanijoje. Pirmajame mače „Ekranas“ 3:2 nugalėjo Zaporožės „Metalurg“ ekipą iš Ukrainos, o rungtynes su Kinijos pirmenybių nugalėtoja „Shandong“ vienuolike baigė lygiosiomis 3:3.

Paskutines rungtynes treniruočių stovykloje Ispanijoje Panevėžio ekipa vasario 21 dieną žais su „Aalborg“ (Danija) futbolininkais.