Škotijos futbolo lyga: pirmasis Arvydo Novikovo įvartis ir triuškinanti „Hearts“ pergalė (video)

Pirmąjį įvartį Škotijos aukščiausiosios futbolo lygos pirmenybėse įmušė Arvydas Novikovas, o dviejų lietuvių Edinburgo „Hearts“ klubas namuose net 5:0 (2:0) sutriuškino Andriaus Veličkos „Aberdeen“ ekipą.
A.Novikovas treniruojasi su „Hearts“
Arvydas Novikovas / „Hearts“ klubo nuotr.

Nuo 71 minutės žaidęs A. Novikovas pasižymėjo 78–ą minutę, įmušęs penktąjį susitikimo įvartį.

Be lietuvio du įvarčius nugalėtojams pelnė Rudis Škacelas (9 ir 58 min.), po vieną – Davidas Templetonas (5 min.) ir Stephenas Elliotas (51 min.).

Nugalėtojų gretose visą susitikimą žaidė Narius Žaliūkas, o A. Velička svečių ekipoje rungtyniavo nuo 72 minutės.

Iškovoję devintąją pergalę penkioliktosiose rungtynėse „Hearts“ futbolininkai su 29 taškais užima trečiąją poziciją, o vos 10 taškų turinti „Aberdeen“ ekipa tapo dvylikos komandų turnyro autsaidere.

Turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Glazgo „Rangers“ (38 tšk.) klubas, lenkiantis Glazgo „Celtic“ (35 tšk.) vienuolikę.

Valdo Trakio Edinburgo „Hibernian“ (15 taškų) komanda – devinta.