Sniego mūšyje – gražuolis R.Lewandowskio įvartis, C.Ronaldo ištraukė „Man Utd“ į atkrintamąsias

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaistos pirmosios dvi penktojo turo rungtynės. Jose dar vieną pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Kitoje grupėje „Manchester United“ užsitikrino vietą atkrintamosiose.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Miuncheno komanda viešėjo Kijeve, kur stipriai sningant 2:1 palaužė vietos „Dinamo“ ekipą.

14-ąją minutę Vokietijos čempionus įspūdingu smūgiu žirklėmis išvedė Robertas Lewandowskis.

Lenkui tai buvo devintas įvartis šioje Čempionų lygos kampanijoje.

42-ąją minutę Kingsley Comanas persvarą įtvirtino.

70-ąją minutę Denysas Garmashas rezultatą sušvelnino, bet iškovoti bent taško ukrainiečiai neįstengė.

Bavarams tai buvo penktoji pergalė, po kurios E grupėje jie užsitikrino pirmąją vietą.

Kitame grupės mače vakare „Barcelona“ namuose priims Lisabonos „Benfica“ futbolininkus.

F grupės lyderės „Villarreal“ ir „Manchester United“ ekipos susitiko Ispanijoje.

Mančesterio ekipą vėl gelbėjo įspūdingai Čempionų lygoje rungtyniaujantis Cristiano Ronaldo. 78-ąją minutę portugalas įmušė pirmąjį įvartį.

Tai buvo jau šeštas jo taiklus smūgis šiemetinėje Čempionų lygoje.

90-ąją minutę Jadonas Sancho persvarą įtvirtino ir svečiai laimėjo 2:0. Ši pergalė „raudoniesiems velniams“ atvėrė kelią į atkrintamąsias.

Mančesterio komandai Ispanijoje vadovavo atleistą Ole Gunnarą Solskjaerą laikinai pakeitęs buvęs jo asistentas Michaelas Carrickas.

Kitame grupės mače Bergamo „Atalanta“ klubas antradienio vakarą svečiuose kausis su Berno „Young Boys“.