Staigmenos „Premier“ lygoje: „West Ham“ sutriuškino „Tottenham“, „Arsenal“ neįveikė „West Bromwich“

Sekmadienį buvo baigtos žaisti Anglijos „Premier“ lygos septintojo turo rungtynės. Dienos pabaigoje buvo užfiksuoti net du nuostabą keliantys rezultatai – „West Ham“ futbolininkai 3:0 sutriuškino „Tottenham“, o „Arsenal“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „West Bromwich“ komanda.
„West Ham“ futbolininkai
„West Ham“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį į „Tottenham“ vartus 66-ąją minutę įmušė Naujosios Zelandijos futbolininkas Winstonas Reidas. 72-ąją minutę „West Ham“ persvarą padvigubino Ricardo Vaz Te. Trečiąjį įvartį 79-ąją minutę įmušė Ravelas Morrisonas.

Kitose rungtynėse čempionato lyderis „Arsenal“ klubas 42-ąją minutę atsiliko 0:1 po Claudio Yacobo įvarčio. 63-ąją minutę Jackas Wilshere's išlygino rezultatą. Tačiau tai viskas, ką „Arsenal“ pavyko pasiekti.

Po šių rungtynių „Arsenal“ su 16 taškų pakilo į pirmąją vietą čempionate. Tiek pat taškų turi ir antroje vietoje esantis „Liverpool“ klubas. Pralaimėjimą patyręs „Tottenham“ su 13 taškų yra šeštoje vietoje.