Stankevičius ir „Sevilla“ nusileido „Getafe“ futbolininkams (video, nuotraukos)

Dvyliktą pralaimėjimą Ispanijos futbolo čempionato XXXIV turo rungtynėse patyrė ir penktoje vietoje dvidešimties komandų turnyre liko Mariaus Stankevičiaus „Sevilla“ (54 tšk.) vienuolikė, kuri sekmadienį svečiuose 3:4 (2:1) nusileido „Getafe“ (50 tšk.) ekipai. Šis klubas pakilo į septintą vietą.
Atkaklią dvikovą laimėjo „Getafe“
Atkaklią dvikovą laimėjo „Getafe“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki 67 minutės žaidęs lietuvis pirmame kėlinyje (19 min.) buvo įspėtas. Šeimininkai pirmieji įmušė įvartį – pasižymėjo Adrianas Gonzalezas (17 min.), tačiau netrukus Luisas Fabianas (33 min.) išlygino, o Frederico Kanoute (38 min.) persvėrė rezultatą „Sevilla“ naudai – 2:1.

Antrame kėlinyje Pedro Leonas (58 min.) išlygino rezultatą, tačiau Luisas Fabianas (61 min.) vėl išvedė svečius į priekį – 3:2.

Tačiau rungtynių pabaiga priklausė šeimininkams: Manu Del Moralas (76 min.) išlygino rezultatą, o pačioje mačo pabaigoje Danielis Parejo (90+4 min.) tiksliai realizavo 11 metrų baudinį. Tiesa, tuo metu „Sevilla“ jau žaidė be pašalinto iš aikštės F.Kanoute (85 min.).

Pirmenybių lyderė lieka čempionės titulą ginanti „Barcelona“. Ji turi 87 taškus ir tašku lenkia antroje vietoje esantį Madrido „Real“ klubą. Trečioje pozicijoje su 62 taškais žengia „Valencia“ komanda.

Kitų rungtynių rezultatai

Madrido „Atletico“31„Tenerife“
Eduardo Salvio (10 ir 31 min.)
Sergio Aguero (78 min.)
Romanas Martinezas (61 min.)
Santandero „Racing“12„Villarreal“
Sergio Canalesas (39 min.)Diego Godinas (70 min.)
Nilmaras (82 min.)
Maljorkos „Real“11„Malaga“
Adurizas (90+1 min.)
45 min. Gonzalo Castro nerealizavo 11 m baudinio