„Sūduva“ iškovojo LFF taurę ir kelialapį į Europą (nuotraukos)

Šeštadienį Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo federacijos taurės 2008/09 metų sezono finale po atkaklios kovos minimalia persvara 1-0 įveikė Tauragės „Taurą“ ir iškovojo šalies taurę po trejų metų pertraukos, o taip pat kelialapį į UEFA Europos lygą.
„Sūduvos“ triumfas
„Sūduvos“ triumfas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Tauras“ rungtynių metu turėjo daugiau galimybių pasižymėti, tačiau vienintelį įvartį antrojo kėlinio viduryje pelnė Ramūnas Radavičius.

Rungtynes Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadione stebėjo apie 3000 žiūrovų. Joms teisėjavo Gediminas Mažeika.

„Tauras“: Šetkus, Regelskis, Mockus, Ngapounou, Lėkis, Puotkalis, Sirevičius, Čigladzė (66' Smaryginas), Poderis (79' Taroza), Bursucas, Mižigurskis (64' Čelochsajevas).

„Sūduva“: Klevinskas, Slavickas, Skinderis, Samusiovas, Skroblas, Radavičius (92' Brokas), Leimonas, Urbšys, Gardzijauskas, G.Slavickas, Lukšys.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius