„Sūduva“ susigrąžino antrą vietą Lietuvos futbolo A lygoje, FBK „Kaunas“ iškovojo pirmąją pergalę

Vienuoliktąją pergalę Lietuvos futbolo A lygos XV turo rungtynėse iškovojo ir antrą vietą dvylikos komandų turnyre susigrąžino šalies vicečempionė Marijampolės „Sūduva“ (35 tšk.).
Rungtynių akimirka / A.Burbos nuotr.

„Sūduvos“ futbolininkai sekmadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė šeštojoje pozicijoje esančią Pakruojo „Kruoją“ (22 tšk.), kuri nuo 29 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Mindaugo Bagužio.

Pergalingą įvartį įmušė Povilas Lukšys, 34-ą minutę tiksliai realizavęs 11 metrų baudinį.

A lygos lyderiu lieka šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“ (39 tšk.), o praėjusio sezono bronzos medalininkas Vilniaus VMFD „Žalgiris“ (33 tšk.) smuktelėjo į trečiąją poziciją.

Sekmadienį sužaistos dar dvejos turo rungtynės – „Mažeikiai“ namuose susitikimą su Alytaus „Dainava“ baigė lygiosiomis 2:2 (0:0), o pirmąją pergalę sezone iškovojęs Kauno FBK „Kaunas“ savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

A lygos XV turas:

Mažeikiai 2 2 Dainava
53 min. Viktoras Dovbišas
62 min. Sergejus Žigalovas
75 min. Tomas Jaruševičius
89 min. Arsenijus Buinickis
Kaunas 4 0 Atlantas
42 min. Tomas Miklinevičius
45 min. Ramūnas Macežinskas
60 ir 81 min. Edvinas Petkus

Kruoja 0 1 Sūduva
  34 min. Povilas Lukšys (11 m)