„Swansea“ iš Anglijos FA taurės eliminavo „Manchester United“

Kol kas vieną didžiausių staigmenų Anglijos Futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre šeštadienį pateikė „Swansea City“ klubas, iš tolimesnės kovos jau trečiajame etape eliminavęs „Premier“ lygos čempiono vardą šį sezoną ginantį „Manchester United“ klubą.
Alejandro Pozuelo ir Shinji Kagawa
Alejandro Pozuelo ir Shinji Kagawa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mančesterio „Old Trafford“ stadione vykusiose rungtynėse praėjusio sezono „Capital One“ taurės laimėtoja „Swansea City“ savo tituluotus varžovus įveikė 2:1 (1:1).

Verta pažymėti, kad „Swansea“ ekipa pergalę prieš „Raudonuosius velnius“ pasiekė pirmą kartą nuo 1935-ųjų metų.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 12 min. įvartį pelnė Wayne'as Routledge'as, tačiau jau po 4 minučių taikliu smūgiu atsakė Javieras Hernadezas.

Vis dėlto, perimti žaidimo į savo rankas „Manchester United“ žaidėjams nesisekė ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis.

Po pertraukos žaidimas išliko panašus iki kėlinio vidurio, kai vos prieš kelias minutes aikštėje pasirodęs šeimininkų gynėjas Fabio 80-ąją min. užsidirbo raudoną kortelę.

„Gulbinai“ to ir telaukė, perėmė kamuolio kontrolę į savo rankas ir stengėsi kovoti dėl pergalės. Pergalingą įvartį svečiams pačioje mačo pabaigoje pelnė puikią formą demonstruojantis Wilfriedas Bony ir Mančesterio ekipos sirgaliai stadioną turėjo palikti nuleidę galvas.