„Tottenham“ nepasiduoda ir toliau lipa ant kulnų „Chelsea“

Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai buvo arti skaudžios nesėkmės Londono derbyje, tačiau galiausiai 1:0 palaužė „Crystal Palace“ ekipą.
Christianas Eriksenas
Christianas Eriksenas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalingą įvartį komandai 78-ąją minutę pelnė saugas Christianas Eriksenas. Jam tai buvo 8-asis sezono įvartis „Premier“ lygoje.

„Tottenham“ iškovojo jau aštuntąją iš eilės pergalę čempionate ir su 74 taškais atstatė tik 4 taškų deficitą prieš pirmoje vietoje esančius „Chelsea“ futbolininkus.

Abiems komandoms iki čempionato pabaigos liko sužaisti po 5 susitikimus.

Kitose trečiadienio rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose 1:0 pranoko „Leicester City“, kurio gretose Robertas Huthas 86-ąją minutę įsimušė į savus vartus.

Po pergalės „Arsenal“ su 60 taškų pakilo į šeštąją vietą.

Trečiose vakaro rungtynėse autsaiderių dvikovoje „Middlesbrough“ namuose 1:0 įveikė „Sunderland“.

Abi šios komandos užima dvi paskutines lygos pozicijas. „Middlesbrough“ turi 27 taškus, o „Sunderland“ – vos 21.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai