Tris lietuvius turinti ekipa Rusijos pirmajame futbolo divizione pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki aštuonių

Dvidešimtąjį tašką penkioliktosiose Rusijos pirmojo futbolo diviziono rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktąją vietą devyniolikos komandų turnyre pakilo trijų lietuvių Maskvos „Torpedo“ vienuolikė.
Tomas Mikuckis
Tomas Mikuckis / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

Antradienį „Torpedo“ futbolininkai svečiuose rungtynes su septynioliktojoje pozicijoje esančia Nalčiko „Spartak“ (13 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 0:0 ir pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki aštuonerių.

Gynėjas Tomas Mikuckis žaidė visą susitikimą, o vartininkas Saulius Klevinskas ir puolėjas Tadas Labukas nebuvo registruoti mačui.

Rusijos pirmajame futbolo divizione pirmauja Saransko „Mordovija“ (32 tšk.) komanda, lenkianti Deivido Šembero Vladikaukazo „Alanija“ (31 tšk.) vienuolikę ir Tulos „Arsenal“ (29 tšk.) klubą.

Valdo Ivanausko treniruojama Chabarovsko „SKA-Energija“ (26 taškai) ekipa su Dariumi Miceika užima penktąją vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams