Triuškinančią pergalę iškovojusią „Barcelona“ ekipą nuo „Real“ skiria taškas

Ispanijos „Primera“ futbolo pirmenybių 16-ajame ture šeštadienį sužaistas antrasis mačas, pasibaigęs triuškinančia „Barcelona“ klubo pergale.
Gerradas Pique įmušė antrą savo įvartį čempionate
Gerradas Pique įmušė antrą savo įvartį čempionate / „Scanpix“/AP nuotr.

Katalonijos klubas namuose 5:0 sutriuškino priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje besirikiuojančią „Cordoba“ vienuolikę.

Jau 2-ąją rungtynių minutę įvartį įmušė Pedro, tačiau kitų įvarčių teko laukti ilgokai. Jau antrajame kėlinyje, 53 min., po to paties Pedro perdavimo pasižymėjo Luisas Suarezas.

Vasarą į Barselonos ekipą persikėlusiam urugvajiečiui tai buvo pirmasis įvartis Ispanijos čempionate.

Įvarčiai pasipylė mačo pabaigoje. 80 minutę baudos smūgio metu galva įmušė Gerrardas Pique, o 82 ir 90+1 min. dukart įmušė Lionelis Messi.

38 taškus turinti ir antroje Ispanijos čempionato vietoje besirikiuojanti „Barcelona“ nuo lyderio Madrido „Real“ klubo atsilieka tašku, tačiau pastarieji dar nežaidė 16-ojo turo mačo.