Trys Ronaldo įvarčiai ir įspūdinga „Real“ pergalė (video, nuotraukos)

Ispanijos futbolo čempionato 36-o turo rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo ir atsilikimą nuo turnyro lyderės bei nugalėtojos titulą ginančios „Barcelona“ (93 tšk.) ekipos iki minimumo sumažino Madrido „Real“ (92 tšk.) komanda.
C.Ronaldo nugalėtojams pelnė tris įvarčius
C.Ronaldo nugalėtojams pelnė tris įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Karališkasis ispanų klubas trečiadienį išvykoje net 4:1 (1:1) nugalėjo Maljorkos „Real“ (59 tšk.) futbolininkus, kurie nukrito į penktą vietą.

Tris įvarčius į aikštės šeimininkų vartus įmušė Cristiano Ronaldo (26, 57 ir 72 min.), vieną – Gonzalo Higuainas (82 min.). Aikštės šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Adurizas (16 min.).

Aštuonioliktą pergalę iškovojo bei dvidešimties komandų turnyre iš penktos vietos į ketvirtąją pakilo „Sevilla“ (60 tšk.) klubas su Mariumi Stankevičiumi, mat trečiadienį svečiuose 5:1 (2:0) sutriuškino septynioliktoje pozicijoje esančius Santandero „Racing“ (36 tšk.) futbolininkus.

Lietuvos rinktinės gynėjas šiame mače žaidė nuo 79-os minutės, kai aikštėje pakeitė Federico Fazio. Nugalėtojams įvarčius pelnė Alvaro Negredo (3 ir 89 min.), Fredericas Kanoute'as (21 min. iš 11 m baudinio), Jesusas Navasas (46 min.) bei Diego Capelis (48 min.).

Vienintelio įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose – Mohamedas Tchite'as (61 min.). „Racing“ komanda rungtynes baigė ne visos sudėties – 78-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Nasiefas Morrisas (78 min.).

Likus dviem turams iki čempionato pabaigos bronzos medalius jau užsitikrino bei kelialapį į UEFA Čempionų lygos turnyrą pelnė „Valencia“ (68 taškai) futbolininkai.