Trys serbo įvarčiai priartino „Žalgirį“ prie pat aukso

Aleksandras Kaludjerovičius trimis įvarčiais pasižymėjo Jonavoje ir padėjo A lygos čempionate Vilniaus „Žalgiriui“ iškovoti pergalę 4:1 prieš „Lietavą“.
A lygos rungtynės: Jonavos „Lietava“ – Vilniaus „Žalgiris“
Žalgiriečiai šventė pergalę Jonavoje. / A.Kisieliaus

Mače šeštadienį puolėjas iš Serbijos pelnė įvarčius 14, 36 ir 46 minutę.

82 minutę Vytautas Lukša ketvirtą kartą pasiuntė kamuolį į Jonavos ekipos vartus, o garbės įvartį „Lietavai“ 84 minutę pelnė Dominykas Galkevičius.

Po šių rungtynių A.Kaludjerovičius rezultatyviausių A lygos žaidėjų sąraše pakilo į pirmąją pociziją, nes jau yra pelnęs 15 įvarčių, nors į "Žalgirį" atvyko sezono viduryje. 14 įvarčių yra pelnęs Nerijus Valskis iš "Trakų" komandos.

Tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė finaliniame A lygos etape, kuriame žaidžia geriausios šešios komandos.

Čempionato lyderis Vilniaus klubas po 29 rungtynių yra surinkęs 69 taškus – dešimt taškų daugiau nei antrojoje vietoje žengiantys „Trakai“.

Iki pirmenybių pabaigos likus keturiems turams „Žalgiris“ yra per žingsnį nuo čempiono titulo.

Kitą sekmadienį per rungtynes Vilniuje su Klaipėdos „Atlantu“ žalgiriečiai pergalės atveju užsitikrintų čempionato auksą.

A.Kisieliaus/A lygos rungtynės: Jonavos „Lietava“ – Vilniaus „Žalgiris“

Kitose A lygos rungtynėse šeštadienį Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje 6:1 sutriuškino Kauno „Stumbrą“.

Po du įvarčius Marijampolėje pelnė Predragas Pavlovičius (12 ir 22 min.) ir Andro Švrljuga (41, 79), po vieną – Paulius Janušauskas (18) ir Ernestas Veliulis (57).

Vienintelį įvartį „Stumbrui“ mačo pabaigoje pelnė Donatas Konikas (89 min.).

Suvalkai pakilo į trečiąją vietą A lygoje, dviem taškais aplenkę Klaipėdos „Atlantą“. „Stumbras“ liko šeštas.

1. „Žalgiris“ 29 22 3 4 66:23 69
2. „Trakai“ 29 18 5 6 47:22 59
3. „Sūduva“ 29 16 6 7 47:32 54
4. „Atlantas“ 29 15 7 7 38:25 52
5. „Lietava“ 29 7 8 14 29:48 29
6. „Stumbras“ 29 7 6 16 35:57 27

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai