Turino „Juventus“ šansai pateki į UEFA Čempionų lygą toliau blėsta

Turino „Juventus” klubas niekaip neišbrenda iš duobės. Šį kartą vienas iš Italijos futbolo gigantų svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Cesena” ir beveik prarado šansus žaisti kito sezono UEFA Čempionų lygoje.
Luca Toni („Juventus“)
Luca Toni („Juventus“) / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 UEFA Futbolas

„Juve” rungtynes pradėjo gan gerai ir 19-ą minutę po Alessandro Del Piero perdavimo įvartį svečiams pelnė komandos naujokas Alessandro Matri, kuris puikiai pritapo naujame klube.

Tas pats Matri 35-ą minutę padvigubino svečių pranašumą, tačiau po šešių minučių buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į turiniečių vartus, o jį realizavęs Luisas Jimenezas sušvelnino rezultatą.

Prieš pat pertrauką, 43-ą minutę, „senoji senjora” liko žaisti dešimt prieš vienuolika, kadangi ekipos gynėjas Marco Motta prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Antrojoje rungtynių pusėje „Cesena” pasinaudojo kiekybine persvara ir išlygino rezultatą. Tai 80-ą minutę padarė Marco Parolo. Daugiau įvarčių šiame susitikime pelnyta nebuvo.

Rezultatai:

„Cesena” 2 2 „Juventus”
41 min. Luis Jimenez (11 m.)
80 min. Marco Parolo

19 min. Alessandro Matri
35 min. Alessandro Matri
43 min. Marco Motta (raudona kortelė)