U-19 futbolininkai užsidirbo dvi raudonas korteles ir nusileido Čekijai

Lietuvos devyniolikmečių (U-19 – 1993 metų gimimo ir jaunesni žaidėjai) futbolo rinktinė ketvirtadienį Izraelyje sužaidė antrąjį mačą UEFA U-19 Europos čempionato atrankoje. Senojo žemyno vicečempionei Čekijos komandai lietuviai nusileido minimaliu rezultatu 0:1.
Lietuvos U-19 futbolo rinktinė
Lietuvos U-19 futbolo rinktinė / LFF.lt nuotr.
Temos: 1 Raudona

Jau trečiąją mačo minutę čekai išsiveržė į priekį ir išsaugojo minimalią persvarą. Situaciją apsunkino ir tai, kad baigiantis pirmajam kėliniui iš aikštės buvo pašalintas Martynas Dapkus. Jau paskutinėmis minutėmis raudoną kortelę prieš save išvydo ir Aurimas Vilkaitis.

Kitame mače serbai nugalėjo Izraelio jaunimą ir tapo grupės lyderiais. Tašką surinkę lietuviai kol kas paskutiniai.

Primename, kad pirmosiose atrankos rungtynėse lietuviai netikėtai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Serbija.

Į kitą – elitinį – Senojo žemyno devyniolikmečių futbolo pirmenybių etapą iškops dvi geriausios komandos iš dvylikos kvalifikacinių varžybų etapo grupių ir absoliučiai geriausią trečiąją vietą užėmusi vienuolikė.

UEFA devyniolikmečių rinktinių reitinge serbai yra septinti, čekai – 20-i, o Lietuvos bei Izraelio komandos užima atitinkamai 33-iąją ir 35-ąją vietas.