UEFA Čempionų lyga: „Barcelona“ išvengė šoko Štutgarte (nuotraukos, video)

Varžybų akimirkos
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Barcelona“ turėjo daug vargo kovodama su „Stuttgart“.
0

Trečiadienį sužaistos dar dvejos UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro pirmosios aštuntfinalio rungtynės, jose šeimininkams nepavyko iškovoti pergalės.

Čempionų lygos laimėtoja Ispanijos čempionė „Barcelona“ pirmąsias rungtynes svečiuose su „Stuttgart“ (Vokietija) vienuolike baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Aikštės šeimininkai pirmavo po Cacau (25 min.) taiklaus smūgio, tačiau antrame kėlinyje rezultatą išlygino Zlatanas Ibrahimovičius (52 min.).

„Pirmame kėlinyje padarėme per daug klaidų. Aikštė nebuvo ideali, mes dažnai paslysdavome ir griūdavome lygioje vietoje. Žaisti su tokia stipria komanda kaip „Stuttgart“ niekada nėra lengva, tačiau antrajame kėlinyje sugebėjome susikaupti ir žaidėme kur kas geriau – be klaidų. Įmušiau įvartį, kuris gali būti labai svarbus visoje serijoje. Manau, jrezultatas 1:1 nėra blogas „Barcelona“ ekipai“, – po mačo sakė Z.Ibrahimovičius.

Kitame antradienio susitikime Bordo „Girondins“ (Prancūzija) klubas išvykoje 1:0 (1:0) įveikė Pirėjo „Olympiacos“ (Graikija) futbolininkus.

Pergalingą įvartį pirmo kėlinio pabaigoje įmušė Michaelis Cianis (45+2 min.).

Atsakomosios rungtynės Barselonoje ir Bordo bus žaidžiamos kovo 17-ąją.