UEFA Čempionų lyga: „Bayern“ po dramatiškos kovos įveikė „Manchester United“ (video, nutoraukos)

Pirmose UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse antradienį namie Miuncheno „Bayern“ anksti praleisto įvartį, bet sugebėjo atsitiesti ir per pridėtą laiką 2:1 nugalėjo dvikovos favoritais iš anksto laikytus anglų „Manchester United“ futbolininkus.
Du rungtynių herojai - I.Oličius ir F.Ribery
Du rungtynių herojai – I.Oličius ir F.Ribery. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Be Arjeno Robbeno žaisdami daugkartiniai Vokietijos čempionai patyrė tikrą šoką, kai sužaidus vos 64 rungtynių sekundes beveik netrukdomas pirmą įvartį svečiams po Nani laisvo smūgio pelnė Wayne‘as Rooney.

Tokios pradžios baisiausiame košmare nesapnavę „Bayern“ futbolininkai visą pirmą kėlinį atrodė prasčiau, tačiau po pertraukos sugebėjo atsitiesti. 66 tūkst. sirgalių palaikoma Miuncheno komanda atgavo pasitikėjimą, kai 77-ą minutę rezultatą (1:1) išlygino prancūzas Franckas Ribery.

Galiausiai savo pranašumą aikštės šeimininkai įrodė per pridėtą laiką. Kroato Ivicos Oličiaus įvartis (90+2 min.) visiškai atgaivino „Bayern“ viltis pirmą kartą nuo 2001 metų triumfo Čempionų lygoje patekti į turnyro pusfinalį. Tiesa, vokiečių klubui dar teks sunki užduotis – atlaikyti balandžio 7 dieną atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes.

„Būtinai norėjome laimėti. Po varžovų įvarčio buvo sudėtinga susikaupti, tačiau po truputį pradėjome kontroliuoti žaidimą, mums labai padėjo sirgaliai, – welt.de sakė „Bayern“ puolėjas Mario Gomezas. Jam antrino I.Oličius: „Visa komanda gerai žaidė. Pabaigoje mes nusipelnėme pergalės.“

Kitose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse antradienį Liono „Olympique“ namie 3:1 laimėjo prancūzišką dvikovą su „Bordeaux“ ekipa. Iki tol „Bordeaux“ buvo laimėjęs net septynerias UEFA Čempionų lygos rungtynes iš eilės.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Lisandro (10 ir 77 min.) ir Michelis Bastosas (32 min.), o Bordo ekipoje pasižymėjo Marouane‘as Chamakhas (14 min.).

Atsakomoji dvikova vyks balandžio 7 dieną.

Bayern Munich 2 - 1 Manchester United [Match Highlight]
Uploaded by nongcream7. - Discover the latest sports and extreme videos.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius