CSKA apmaudžiai neįveikė „Manchester United“, Šemberas pašalintas iš aikštės (video, nuotraukos)

Ketvirtą tašką ketvirtose UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro rungtynėse iškovojo trečią vietą keturių ekipų B grupėje užimantis Deivido Šembero Maskvos CSKA (Rusija) klubas.
Mačo pabaigoje su „Manchester United“ naujoku G.Obertanu susistumdęs lietuvis D.Šemberas buvo priverstas palikti aikštelę
Mačo pabaigoje su „Manchester United“ naujoku G.Obertanu susistumdęs lietuvis D.Šemberas buvo priverstas palikti aikštę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį CSKA futbolininkai svečiuose tik paskutinėmis minutėmis išleido pergalę prieš grupės lyderę bei praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkę Anglijos čempionę „Manchester United“ vienuolikę – lygiosios 3:3 (2:1).

Susitikimą pagrindinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis pirmą kartą buvo įspėtas 72-ą minutę, o jau besibaigiant teisėjo pridėtam laikui (90+5 min.) už antrą geltonąją kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Futbolo ekspertų nuomone, sėkmingai su „Manchester United“ žvaigždėmis kone visą mačą atraminio saugo pozicijoje grūmęsis lietuvis prigeso pačioje mačo pabaigoje, kai anglams pavyko visiškai užvaldyti aikštės vidurį.

Praradęs savitvardą mačo pabaigoje jis susistumdė su po keitimo pasirodžiusiu ir nemažai prie „Manchester United“ spurto prisidėjusiu Gabrieliu Obertanu ir už ką sulaukė teisėjo bausmės. Beje, tuomet buvo įspėtas ir „Manchester United“ legionierius ir Prancūzijos.

Svečiai šiose rungtynėse išsiveržė į priekį po tikslaus Alano Dzagojevo (25 min.) smūgio, tačiau netrukus Michaelas Owenas (29 min.) išlygino rezultatą.

31-ą rungtynių minutę Milošas Krasičius vėl išvedė CSKA ekipą į priekį, o antro kėlinio pradžioje Vasilijus Berezuckis (47 min.) padidino svečių persvarą iki 3:1.

Vis dėlto susitikimo pabaigoje Paulas Scholesas (84 min.) sušvelnino skirtumą, o Antonio Valencia (90+2 min.) išlygino rezultatą.

Iškovoję dešimtą tašką „Manchester United“ futbolininkai užsitikrino kelialapį į atkrintamąsias varžybas ir trimis taškais lenkia antroje pozicijoje grupėje liekančią Vokietijos čempionę „Wolfsburg“ komandą, kuri išvykoje 3:0 (1:0) sutriuškino grupės autsaiderę Stambulo „Besiktas“ (Turkija) ekipą.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Zvjezdanas Misimovičius (14 min.), Christianas Gentneris (80 min.) ir Edinas Dzeko (87 min.).

B grupės rikiuotė (po 4 turų)
VietaKomandaR.P.Lg.Pr.Įv. sant.Taškai
1.„Manchester United“43107:410
2.„Wolfsburg“42117:37
3.Maskvos CSKA41126:84
4.Stambulo „Besiktas“40131:61

Abu A grupės mačus laimėjo svečiuose žaisdamos komandos – Bordo „Girondins“ (Prancūzija) futbolininkai 2:0 (1:0) antrąsyk nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) vienuolikę ir, surinkę 10 taškų, užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, o dviem taškais nuo grupės lyderio atsiliekantis Turino „Juventus“ (Italija) klubas 1:0 (0:0) antrąkart palaužė Haifos „Maccabi“ (Izraelis) ekipos pasipriešinimą.