Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

UEFA Europos lyga: vartininkas Simas Skinderis buvo pašalintas iš aikštės (visi rezultatai)

„Paksi SE“ (Vengrija) – „Tromso IL“ (Norvegija)
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Paksi SE“ (Vengrija) – „Tromso IL“ (Norvegija)
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį sužaistos 41 2011–2012 metų sezono Europos lygos (Europa League) futbolo turnyro antrojo kvalifikacinio etapo rungtynės – 12 pergalių iškovojo aikščių šeimininkai, 13 mačų baigėsi lygiosiomis, o 15 rungtynių laimėjo svečiai.

Du lietuvius savo gretose turinti „Minsk“ (Baltarusija) vienuolikė mačą namuose su vartininko Žydrūno Karčemarsko „Gaziantepspor“ (Turkija) klubu baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Šeimininkų gretose 72-ą minutę – už ranka atmuštą kamuolį už baudos aikštelės ribų – iš aikštės buvo pašalintas vartininkas Simas Skinderis, o Donatas Navikas, kaip ir Ž.Karčemarskas, buvo tarp atsarginių žaidėjų.

Minskiečiai pirmavo po Andrejaus Razino (22 min.) įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje (50 min.) kamuolį į savus vartus nukreipė šeimininkų žaidėjas Aleksandras Savičko.

Dviejų lietuvių Estijos vicečempionė Talino „Levadia“ ekipa mačą svečiuose su „FC Differdange 03“ (Liuksemburgas) klubu baigė lygiosiomis 0:0.

Visas rungtynes svečių gretose žaidė Povilas Šarūnas, o Valerijų Mižigurskį 59-ą minutę aikštėje pakeitė Janaras Toometas.

Liepojos „Metalurgs“ (Latvija) vienuolikė, kurios gretose rungtyniavo keturi lietuviai, ketvirtadienį namuose 1:4 (0:3) pralaimėjo „Salzburg“ (Austrija) futbolininkams.

Visą mačą aikštės šeimininkų gretose žaidė Tomas Tamošauskas (įspėtas 60-ą min.), Nerijus Valskis ir Marius Činikas, o Vitalijų Kavaliauską 76-ą minutę aikštėje pakeitė Robertas Savalniekas.

Kitų UEFA Europos lygos futbolo turnyro antrojo kvalifikacinio etapo pirmųjų rungtynių rezultatai:

Tauragės „Tauras“ (Lietuva) – „ADO Den Haag“ (Olandija) 2:3
Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva) – „IF Elfsborg“ (Švedija) 1:1
Rustavio „Metalurg“ (Gruzija) – Pavlodaro „Irtyš“ (Kazachstanas) 1:1
Skopjės „Metalurg“ (Makedonija) – Sofijos „Lokomotiv“ (Bulgarija) 0:0
„UE Sant Julia“ (Andora) – Tel Avivo „Bnei Yehuda“ (Izraelis) 0:2
„FK Željezničar“ (Bosnija) – Tiraspolio „Šeriff“ (Moldova) 1:0
Kuopio „KuPS“ (Suomija) – Mediašo „Gaz Metan“ (Rumunija) 1:0
„Iskra-Stal“ (Moldova) – „NK Varaždin“ (Kroatija) 1:1
„Glentoran“ (Šiaurės Airija) – Poltavos „Vorskla“ (Ukraina) 0:2
„AC Juvenes-Dogana“ (San Marinas) – Skopjės „Rabotnički“ (Makedonija) 0:1
„Orebro SK“ (Švedija) – „FK Sarajevo“ (Bosnija) 0:0
„Crusaders FC“ (Šiaurės Airija) – „Fulham“ (Anglija) 1:3
„Llaneli AFC“ (Velsas) – Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija) 2:1
„Floriana“ (Malta) – Larnakos AEK (Kipras) 0:8
Soligorsko „Šachtior“ (Baltarusija) – „Ventspils“ (Latvija) 0:1
„KS Flaumurtari“ (Albanija) – „FK Jablonec“ (Čekija) 0:2
„KR Reykjavik“ (Islandija) – „MŠK Žilina“ (Slovakija) 3:0
Aštarako „Mika“ (Armėnija) – Oslo „Valerenga“ (Norvegija) 0:1
Liublijanos „Olimpija“ (Slovėnija) – „Bohemians“ (Airija) 2:0
„NK Domžale“ (Slovėnija) – „RNK Split“ (Kroatija) 1:2
„Tirana“ (Albanija) – Trnavos „Spartak“ (Slovakija) 0:0
Budapešto „Ferencvaroš“ (Vengrija) – „Aalesunds FK“ (Norvegija) 2:1
Belgrado „FK Rad“ (Serbija) – Volou „Olympiacos“ (Graikija) 0:1
„The New Saints“ (Velsas) – „Midtjylland“ (Danija) 0:3
„Kecskemeti TE“ (Vengrija) – „Aktobe“ (Kazachstanas) 1:1
„Hacken“ (Švedija) – Espo „Honka“ (Suomija) 1:0
Famagustos „Anorthosis“ (Kipras) – „Gagra“ (Gruzija) 3:0
„Vaduz“ (Lichtenšteinas) – Novi Sado „Vojvodina“ (Serbija) 0:2
Plevlios „Rudar“ (Juodkalnija) – Vienos „Austria“ (Austrija) 0:3
Vroclavo „Šląsk“ (Lenkija) – „Dundee United“ (Škotija) 1:0
Karagandos „Šachtior“ (Kazachstanas) – „St. Patrick's Athletic“ (Airija)  2:1
Eidžio „Streymur“ (Farerų salos) – Agdamo „Karabach“ (Azerbaidžanas)  1:1
„FH Hafnarfjordur“ (Islandija) – „CD Nacional“ (Portugalija) 1:1
„Paksi SE“ (Vengrija) – „Tromso IL“ (Norvegija) 1:1
Turku TPS (Suomija) – „KVC Westerlo“ (Belgija) 0:1
Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) – Lenkorano „Chazar“ (Azerbaidžanas) 3:1
Škoderio „Vllaznia“ (Albanija) – „Thun“ (Šveicarija) 0:0
  
Atsakomąsias antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes komandos žais liepos 21 dieną.

2011–2012 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas 2012 metų gegužės 9 dieną paaiškės Bukarešte (Rumunija). 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos UEFA
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką