UEFA Super taurė atiteko „Barcelonai”, „Porto“ mačą baigė be dviejų žaidėjų

Penktadienio vakarą buvo sužaistos UEFA Super taurės rungtynės, kuriose susitiko UEFA Čempionų lygos nugalėtoja „Barcelona” ir UEFA Europos lygos laimėtoja „Porto” ekipa.
Barselonos futbolininkai
Barselonos futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 FC Porto UEFA

Nuo pat pirmų susitikimo minučių kamuolį kontroliavo katalonai, todėl to pasėkoje buvo įmuštas ir pirmasis šių rungtynių įvartis. Po šiurkščios portugalų klubo gynėjų klaidos kamuolį 39-ą minutę į varžovų vartus pasiuntė Lionelis Messi.

Antroje rungtynių dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė, kadangi su kamuoliu ir toliau buvo „Barcelona“ komandos futbolininkai.

86-ą minutę „Porto“ ekipa liko žaisti dešimtyje, kadangi antra geltona kortelė buvo parodyta gynėjui Rolando. Tuo „Barca“ pasinaudojo ir po puikaus Messi perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė katalonų naujokas Cescas Fabregasas.

Dar po kelių akimirkų nervinės įtampos neatlaikė Freddy Guarinas, kuriam taip pat kaip ir jo komandos draugui buvo parodyta raudona kortelė.

Rungtynės baigėsi „Barcelona“ komandos pergale rezultatu 2:0, todėl tai bus jau antrasis ispanų klubo iškovotas trofėjus šiame sezone.

Tai šeštas kartas per pastaruosius vienuolika metų, kai UEFA Super taurė atiteko Ispanijos klubui.