Už saviems sirgaliams parodytą vidurinį pirštą – raudona kortelė

Zagrebo „Dinamo“ ekipos legionierius Paulo Machado labai nemaloniai atsimins antradienio UEFA Čempionų lygos atrankos varžybų rungtynes su „Molde“ ekipa. Portugalas užsidirbo raudoną kortelę, nes saviems sirgaliams aprodė vidurinį pirštą.
Paulo Machado (juodi marškinėliai)
Paulo Machado (juodi marškinėliai) / „Scanpix“/„Xinhua“/„Sipa USA“ nuotr.

Negražus futbolininko gestas užfiksuotas 64-ąją minutę, kai P.Machado buvo keičiamas kitu komandos draugu. Zagrebo ekipos sirgaliai žaidėją iš aikštės išlydėjo švilpimu, o portugalas skolingas neliko – švaistėsi viduriniuoju pirštu.

Antrą sezoną „Dinamo“ ekipoje žaidžiantis 29-erių P.Machado yra vienas brangiausių ekipos futbolininkų, tačiau geru žaidimu to nepateisina. Sirgaliai nėra patenkinti portugalo žaidimu.

Rungtynių teisėjas P.Machado raudoną kortelę parodė jau jam atsisėdus ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1, tad Norvegijos klubas „Molde“ prieš atsakomąsias rungtynes įgijo pranašumą dėl svečiuose įmušto įvarčio.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius